Pусский язык

BallsLab.com

Меню

Тактичні Джгути Турнікети "Оберіг"

Турнікети "Оберіг" зараз НЕ ПРОДАЮТЬСЯ! Зараз ми проходимо Сертифікацію. ОСТЕРІГАЙТЕСЬ НЕЯКІСНИХ ПІДРОБОК В ІНТЕРНЕТІ!

Наші турнікети на данний момент проходять модернізацію та сертифікацію, тому поки нажаль ми не можемо продавати чи постачати нашу продукцію до ЗСУ з етичних міркувань.

Турнікети "Оберіг" ми передаємо бескоштовно тільки до навчальних центрів для тренування військових та парамедиків поки не отримаємо всі потрібні допуски для передачі нашої продукції на фронт.

ПОПЕРЕДЖУЄМО: В інтернеті з'явились неякісні підробки нашого виробу, тому просимо бути дуже обережними!

Нагадуємо що ми НЕ ПРОДАЄМО ЗАРАЗ ТУРНІКЕТИ "ОБЕРІГ".

Як тільки пройдемо сертифікацію- зразу на нашому сайті з'явиться повідомлення про початок продажу та ссилка на наш офіційний сайт.

Тримаймося, Все Буде Україна!

⬇️ФОТО ПІДРОБОК НИЖЧЕ⬇️

ПЕРША ПРОБНА ПАРТІЯ ДЖГУТІВ-ТУРНІКЕТІВ "ОБЕРІГ 4" ПОЇХАЛА ДО НАВЧАЛЬНОГО ЦЕНТРУ ЗСУ!!!

Поки чекаємо на висновки медичної експертизи нашого виробу...

Але вже відправили першу партію джгутів турнікетів "Оберіг4"  до навчального центру для тренування парамедиків.

Також зараз працюємо над інструкцією яка буде докладена до кожного турнікету та над зменшенням ваги конструкції без втрати міцності виробу.

Та ще тепер до наших джгутів ми додаємо перманентний мінімаркер вагою всього 6,5 граммів, щоб користувач не шукав чим написати час накладання на джгуті у екстренній ситуації.

Оновлений вдосконалений джгут-турнікет "Оберіг 4"

СЛАВА УКРАЇНІ!

Ми спроектували нову модель джгута-турнікету "Оберіг 4". Поки це тестовий прототип, але вже дуже скоро вийде в серію як повноцінна модель відчизняного джгута-турнікету!

В нашому прототипі всі складові виключно Українського виробництва 🇺🇦, що робить його суто Національним турнікетом💪 І ніякого там Китаю!😉 Турнікет при цьому буде мати собівартість нижчу китайськіх аналогів та міцність і ергономіку здатну до конкуренції з відомими західними брендами...

Що нового:

1) Нова система фіксації воротка С-образної форми зі стрічкою-фіксатором велкро для нанесення часу накладання, також підвищує ергономіку виробу запобігаючи затисненою м'яких тканин під час накладання турнікету. Та має високі термостійкі властивості.

2) Посилена та облегчена термостійка фурнітура (пряжка та вороток) дозволяють використовувати турнікет від -30°С до +70°С

Пряжка у свою чергу при фіксації турнікету через обидві щилини міцно утримує стропу навіть коли не застібнуто фіксуючу липучку!

3) Посилена та облегчена липучка велкро фіксації турнікету 2в1/45°Lite має більшу площу фіксації та просто гіперадгезію, а також має велику стійкість до забруднень.

4) Облегчена та пом'якшена зовнішня стропа корпусу турнікету для підвищення ергономіки конструкції.

5) Облегчена внутрішня надміцна стропа не дає залишкових деформацій чи подовження навіть під максимальним навантаженням.

6) покращення ергономіка для накладання турнікету у перчатках однією рукою, чи обома руками.

7) Система швидкої зупинки кровотечі у 1 оберт воротка на верхніх кінцівках, та у 2 оберти на нижніх.

8) Вага турнікету всього 77,5 грамм!!!

На сьогодні турнікет пройшов тестування у військових експертів та отримав сертифікат випробувань. Зараз прототипи турнікету проходять тестування на другому етапі в МОЗ.

Та вже скоро зможуть офіційно потрапляти до наших воїнів!

А поки прототипи проходять тестування, ми працюємо над естетичною складовою нашого виробу...

Скоро анонсуємо 5-ту та кінцеву генерацію наших турнікетів для ЗСУ.

Якщо Ви маєте можливість та хочете допомогти нам фінансово, чи допомогти з відшивом та збіркою турнікетів великими партіями для наших воїнів ЗСУ на волонтерській основі, чи може маєте свої зауваження чи пропозиції стосовно наших виробів та нашої діяльності, то прошу звертатись за телефоном:

0634457575 Дмитро.

ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА! РАЗОМ ДО ПОРЕМОГИ!!!


Відео з тестування прототипу джгута-турнікету "Оберіг"

⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️

Джгут-Турнікет "Оберіг1.1" та "Оберіг2"

Слава Україні!

Наша майстерня Ballslab з 20.04.22 розпочала виробництво тактичних кровоспинних джгутів турнікетів "Оберіг" для наших хоробрих воїнів ЗСУ та ТРО.

Виробництво на данний момент повністю фінансується з виручки від ремонту м'ячів, та складає 50-70% отриманих з ремонту коштів.

Тому ремонт одного м'яча середньої складності - це мінімум одне врятоване життя Українського Захисника.

Джгути виробляються з сертифікованих матеріалів та фурнітури що забезпечує працездатність виробу у будь-яку пору року, та при будь-яких погодних умовах.

Джгут-турнікет зупиняє кровотечу при обільних травмах верхніх і нижніх кінцівок за лічені секунди. Джгут накладається за допомогою тільки однієї руки, що дуже важливо при травмах-пораненнях верхніх кінцівок у бойових умовах.

Джгут "Оберіг 2" пройшов певні тестування у нашій майстерні:

1) Розкладання зі складеного виду і накладення джгута однією рукою на верхніх і нижніх кінцівках при температурі 20°С у суху погоду за 10 секунд за умовами коли на людині легкий одяг та за умовами коли на людині зимній теплий одяг.

/Тест Пройдено✅

2) Проходження тесту номер 1 в умовах коли джгут повністю мокрий при температурі 20°С

Тест Пройдено✅

3) Проходження тесту номер 1 при температурі навколишнього середовища -12°С, при цьому джгут був повністю мокрим та замороженим у морозильній камері до повної кристалізації води.

Тест Пройдено✅

4) Проходження тесту номер 1 за умови сухого джгута нагрітого до температури 80°С.

/Тест Пройдено✅

5) Тест на розрив фурнітури та липучки Підвішування Вантажу на застібнутий через пряжку джгут з контактною поверхньою липучки застібнутої на10см для тесту фурнітури та липучки в умовах:

а) сухого та мокрого джгута при температурі 20°С

б) мокрого та замороженого джгута при температурі -12°С

в) нагрітого сухого джгута до 80°С.

Вантаж 85 кг

/Тест Пройдено✅

Характеристики джгута-турнікета  "Оберіг 1.1" / "Оберіг 2":

Вага: 90 / 93 грамма

Довжина: 950 / 1010 мм

Габарити у складеному стані:

Довжина: 120 мм

Ширина: 50 мм

Глибина: 50 мм

Можливості накладання на діаметр кінцівки: 

Від 50/60мм до 400/450мм


Час скільки може бути накладений джгут на травмовану кінцівку:


Влітку не більш ніж 1-1.5 години

зимою - 40хв - 1 годину

Розробка эргономіки кінечної конструкції ще вдосконалюється, але вже на данний момент цілком задовольняє всі необхідні потреби у бойових умовах.

Якщо у Вас є бажання допомогти нам у виробництві кровоспинних джгутів, а також підтримати тим самим наших воїнів, то будемо раді Вашій допомозі:

Карта нашої майстерні:

ПриватБанк ФОП Харченко ДВ:

5169330517786221

Також будемо раді іншим Вашим пропозиціям, для Вас завжди працює наш Вайбер та номер телефону за яким Ви можете з нами зв'язатись.

ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!!!

ФОП Харченко Д.В.